ЖКГ (ОСББ)МістоНовини

Зустріч нового Голови Львівської облдержадміністрації з громадськістю.

Вчора відбулася зустріч нового Голови Львівської облдержадміністрації з громадськістю. Людей турбували питання медицини, культури та розподілу земельних ділянок.

Стосовно медичної сфери, Маркіян Мальський прокоментував потребу у співпраці з міською радою щодо вирішення труднощів для громадян, допомоги при запобіганні проблем із земельною ділянкою (20 га) Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Також Голова ЛОДА відповів і на запит щодо культури мистецтва, розподілу коштів бюджету на різноманітні програми творчих спілок. Маркіян Мальський наголосив на важливості підтримки з боку держави.

Одне із заключних питань було з приводу складу робочої групи Львівської облдержадміністрації для учасників АТО. Зокрема: чи залишать чинних представників і чи будуть, загалом, нововведення. Це питання Маркіян Мальський прокоментував наступним чином.

«Якщо робоча група добре працювала, і у разі перевірок не буде зауважень – вона буде розвиватись.»

Новообраний службовець переконав суспільство більше групуватися, створювати спільні проекти та ставити громадське життя у пріоритетність.

«Нам потрібна системна робота, тому що справді індивідуальних проблем є багато, але, знову таки, лікуючи кожну окрему індивідуальну проблему, ми матимемо достатньо ресурсів для їх вирішення.»

Нагадаємо, згідно з указом Президента від 6 липня Маркіян Мальський офіційно призначений Головою ЛОДА.

 

Comment here