БлагодійністьНовини

Волонтери з-за кордону допомогли дітям полеглих Героїв з Львівщини

Завдяки небайдужості та підтримці волонтерів з-за кордону діти з 20 родин полеглих українських героїв з Львівщині розпочнуть новий шкільний рік повністю підготовленими до навчання. Про це повідомили у медіа-центрі МОУ.

Відтак, 27 серпня у Львові в 58 Будинку офіцерів МО України волонтери з Великобританії передали шкільне приладдя дітям з родин загиблих учасників   АТО/ООС Львівщини.

Зі слів начальника 58 Будинку офіцерів полковника Віталія Провозіна, упродовж двох років установа співпрацює із ГО ʺСумна квіткаʺ – організацією, яка об’єднує родини загиблих українських Героїв, що проживають на теренах Львівщини. Разом з ними налагоджено співпрацю із волонтерами та жертводавцями з-за кордону. Зокрема, із спілкою ʺУкраїнські жінки Англіїʺ з міста Манчестер, які зібрали кошти для закупівлі шкільного приладдя та інших подарунків дітям полеглих в бою українських воїнів.

Ми вирішили допомогти зібрати усе необхідне до свята ʺпершого дзвоникаʺ тим родинам українських воїнів Львівщини, фінансове становище яких не дозволяє зробити це самотужки. Ми зв’язались із нашими українськими колегами і отримали список з 20 дітей з таких родин. Ми зібрали кошти. Вийшло близько 30 англійських фунтів на одну особу. На ці кошти ми закупили модернові шкільні наплічники, необхідне канцелярське приладдя, спортивні костюми, солодощі та інші дрібнички, – говорять представниці організації ʺУкраїнські жінки Англіїʺ з міста Манчестер Слава Мадилюс та Євгенія Мандзій.

Comment here