КультураНовини

Відповідальність vs популізм – головні теми цьогорічного Екуменічного соціального тижня

У Львові відбулося відкриття традиційної події міста — Всеукраїнський суспільний форум ХІІ Екуменічний соціальний тиждень. Тема: «Відповідальність vs популізм». Про важливість проведення такого роду заходів розповів один із партнерів форуму, засновник громадської оранізації «Ідея міста» Назарій Брезіцький: “Сьогодні стартував соціально важливий для нас усіх проект Екуменічний Соціальний Тиждень. Цьогоріч ми будемо обговорювати надважливу тему відповідальності. Адже, відсутність відповідальності може породити популізм. Це два чинники, що є тотожними та взаємопов’язаними. Екуменічний рух – це рух усіх християн, що об’єднує усіх християн задля позитивних цілей.”

Серед запланованих заходів форуму: відкрита дискусія «Відповідальність vs популізм», під час якої обговорять витоки популізму та сучасні настрої в Україні та світі.

Разом з моральними авторитетами будуть обговорювати ціннісні орієнтири сучасної української молоді. Також відбудеться благодійний аукціон витинанок «Віра в життя». Під час аукціону продаватимуть витинанки, виготовлені гостями майстер-класу, що відбувся 6 вересня. Ініціатор та головний організатор Форуму — Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. Участь у всіх заходах Форуму безоплатна.

Comment here