Новини

Відбувся фінал Спортивних ігор України з футзалу

У Львові завершилися тижневі фінальні змагання Спортивних ігор України з футзалу серед студентів коледжів і технікумів. Студентська збірна Львівщини зупинилася за крок до п’єдесталу, поступившись у матчі за третє місце збірній коледжів Запорізької області. Перше місце посіли футзалісти Івано-Франківської області, а другими стали сумчани. Загалом, змагатися до Львова приїхали представники столиці та десяти областей України.

Змагання відбулися за підтримки ГО ІДЕЯ МІСТА й організатора змагань Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Представниця  ГО ІДЕЯ МІСТА Наталя Івашків, вручила дипломи і медалі кращому воротареві та гравцеві турніру. Спеціальний приз – футбольний м’яч, щоб розвивати футбольну майстерність, отримав студент Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету Назар Ткач, який в падінні через себе забив найвидовищніший гол турніру.

“Ми чітко розуміємо, що потрібно розвивати та підтримувати український спорт. Упродовж року наша громадська організація із засновником Назарієм Брезіцьким уже реалізували кілька спортивних проектів”, – інформувала представниця ГО «Ідея міста» Наталя Івашків.

Назарій Брезцікий, засновник ГО ІДЕЯ МІСТА наголосив, що: “Минулого тижня вперше за усю історію Молодіжна збірна України з футболу стала чемпіоном світу! Це чергове свідченням того, що український спорт має велике майбутнє. Його потрібно підтримувати й розвивати, аби заявити світові про себе!

Упродовж усього часу існування ІДЕЯ МІСТА ми організували спортивні майданчики у скверах, відкрили спортзал та реалізувала кілька спортивних проектів. Нині активно продовжуємо формувати умови для розвитку спорту, а відтак і здорового покоління.”

“Порівняно із минулорічною ситуацією, коли Львівська область на ідентичних змаганнях посіла 13 місце, ми значно зрушили вперед. Попри все, я оптиміст і вірю, що за рік ми не просто потрапимо у трійку призерів та будемо першими. Для цього спортивна структура, яку я очолюю, докладає чималих зусиль, проводячи цілий ряд обласних змагань серед коледжів,” – прокоментував підсумки змагань голова оргкомітету турніру Анатолій Ігнатович .

Зазначимо, що змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів та технікумів проводяться на Львівщині відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік.

Львівська область виборола право прийняти сім видів ігор.

 

Comment here