Безпека та Здоров'яНовини

В Україні виявили 638 нових випадків коронавірусу

В Україні за добу зафіксували 638 нових випадків коронавірусу. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов. Від ускладнень коронавірусної хвороби минулої доби померли 14 осіб. Одужали — 651 людина. Загалом, за час пандемії в Україні коронавірусом заразилися 54 771 особа, через нього померли 1 412 жителів країни. Одужали за цей час 27 154 людини.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусної інфекції, ставатиме «гірше і гірше». Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреєсус вважає, що «занадто багато країн пішли в неправильному напрямку». Число випадків зараження продовжує зростати там, де перевірені заходи протидії або не застосовувалися, або не дотримувалися, сказав голова ВООЗ.

Найбільш складна ситуація зараз у Північній і Південній Америках. У США, де виявлено понад 3,3 мільйона інфікованих, останнім часом зросла напруженість у відносинах між медичними експертами і президентом Трампом. Підтверджених смертей від коронавірусної інфекції в США нараховано понад 135 тисяч, свідчать дані університету Джонса Гопкінса.

Вірус залишається спільним ворогом номер один, але по діях деяких урядів і людей цього не скажеш, заявив глава ВООЗ. Такі заходи, як дистанціювання, миття рук, носіння масок у певних ситуаціях, вимагають серйозного ставлення. Гебреєсус попередив, що «в осяжному майбутньому повернення до нормального життя не буде».

Comment here