Новини

В Україні впроваджують нову модель адаптивного карантину

“Області та райони продовжують ділити на зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” та “червону” залежно від кількості недужих та завантаження лікарень”-повідомляє ТСН.

Санкції у тому, чи іншому місці залежать від зони, в яку потрапить певний район чи місто, проте без масок досі заборонено перебувати у громадському транспорті та приміщеннях. Найсуворіші обмеження можемо спостерігати в “червоній” зоні, в котрій опинилося 8 адміністративно-територіальних одиниць. А саме, місто Дубно, Біляєвка Одеської області, Самбір Львівської та кілька районів в Івано-Франківській, Рівненській та Чернівецькій областях. Власне ці населені пункти повертаються до карантинних норм, які можна було спостерігати  у квітні.

Варто зазначити, що медики відзначають загальноєвропейську тенденціюбільшої хворобливості люди віком від 20 до 40 років.Саме тому розважальні заходи є максимально обмежиними у “червоній” зоні. В “жовтій” ж зоні повинна бути припинена робота хостелів, введена заборона на відвідування будинків похилого віку.

Точно не варто поспішати замовляти ресторани. Можливо, доведеться перенести святкування весілля чи дня народження. Адже кількість гостей на таких заходах обмежать – не більше 20 людей. Контролювати порушення мають місцеві органи та поліція. Заклади, які будуть порушувати такі норми, заплатять штраф від 170 тисяч гривень.

Comment here