Новини

У Житомирі пошили “політичні” шкарпетки з цитатами Зеленського

У Житомирі створили шкарпетки з відомою фразою Володимира Зеленського, яку він промовив ще влітку, звернувшись до секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка. Про це пише ВВС Україна.

“Вийди отсюда, розбійник. Плохо чуєш мене?” – ці слова Зеленського вже давно стали приводом для жартів у мережі. В Житомирі вирішили піти далі і зробили партію шкарпеток, на які нанесли цю “крилату” фразу.

Вартість однієї такої пари – 40 гривень. Це трохи дорожче, ніж інший асортимент українського виробництва в магазині, який замовив розробку. ‘Утім, різницю в ціні продавчині пояснюють не ексклюзивністю партії, а кращою якістю шкарпеток”.

У магазині розповідають, що не розраховували на великий ажіотаж довкола своєї продукції. Це вже не перший принт на шкарпетках, який виробники виконують на замовлення магазину. Раніше в продажу були товари з молодіжним сленгом.

Враховуючи успіх зелених шкарпеток, у магазині кажуть: готові подумати над іншими висловами відомих політиків та виготовити серію “політичних” шкарпеток

Comment here