МістоНовиниСпорт

У Львові втретє оголосили тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові

У Львові втретє оголосили тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові, оскільки під час попередніх торгів до аукціону допустили лише одного учасника, що суперечить тендерному законодавству. Про це у коментарі “Твоє місто” розповів керівник ЛКП “Палац ігрових видів спорту” Роман Познанський.

“На попередній тендер, який оголосили в червні, подали пропозиції чотири компанії. Ми розглянули документи, перевірили на відповідність вимогам. Оскільки три з них не відповідали умовам тендерної документації, відповідно до закону, їх не допустили до аукціону. Залишилася лише одна компанія. Однак до аукціону допускають дві, як мінімум, тому тендер скасували і оголосили повторний”, – сказав Роман Познанський.

Очікувана вартість залишається незмінною – 620 млн гривень. Почати аукціон планують 20 листопада.

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2017 року у Львові затвердили проєкт будівництва спорткомлексу на просп. Червоної Калини. На конкурсі обрали проєкт архітекторів Творчої архітектурної майстерні “Кудін”. У березні 2018 року виконком міської ради погодив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту

На початку жовтня минулого року у Львові створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке стало замовником будівництва, а пізніше виділили земельну ділянку під спорткомплекс площею 1,87 га. На проектну документацію передбачили близько 16 млн гривень.

Початково Палац мав обійтись у понад 900 млн грн, проте згодом його здешевили, прибравши з проєкту басейн.

Comment here