НовиниСпорт

У Львові відбудеться забіг “Run the World. Львівська десятка”

У Львові 15 вересня відбудеться забіг “Run the World. Львівська десятка”. Участь у ньому візьмуть щонайменше 1400 учасників.

При цьому є додаткова можливість взяти участь тим, хто хоче долучитися до спортивного дійства – на сторінці події є форма реєстрації для волонтерів, які допомагатимуть проводити забіг. Зокрема вони координуватимуть бігунів за маршрутом забігу на трасі та роздаватимуть їм воду тощо.

Участь у забігу беруть одночасно як любителі в межах “Львівської Десятки”, так і професіонали Чемпіонату України з бігу по шосе на 10 км.

Видача стартових пакетів буде відбуватися в суботу 14 вересня з 11:00 до 20:00 в FuturaHub (вул.Кульпарківська, 200a). Також цього дня в FuturaHub о 17:00 розпочнеться безкоштовна зустріч-лекція тренерки  та блогерки Христини Пеленьо “Хочу бути healthy! Харчування і тренування: що робити?”.

Христина Пеленьо – засновниця Avocado School та різноманітних програм, авторка популярного інстраграм-блогу, тренерка, що знає більше 20-ти напрямів фітнесу і сама пробігла марафон (42,195 м) в Амстердамі та Римі. Тема зустрічі – як навчитися тренуватися щодня, основні правила здорового харчування: якість їжі, ідеальні порції, режими харчування та вибір тренувань для здоров`я.

Забіг “Run the World. Львівська десятка” відбуватиметься в неділю, 15 вересня. Старт о 9:00 від Оперного театру. Там же буде й фініш забігу та спортивне дійство протягом усього часу забігу для усіх, хто прийде підтримати учасників.

Comment here