Новини

У Львові урочистою ходою відзначать Свято Героїв 

У неділю, 26 травня, у Львові відзначатимуть Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів-борців за волю України.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 травня, в прес-службі Львівської міськради. Там розповіли: «Студенти Львівського державного університету фізичної культури покладуть о 09.30 квіти до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Саме звідти стартуватиме о 9.45 естафета до Личаківського кладовища».

«Відтак, на Личаківському кладовищі відбудеться спільна молитва та запалення лампадок до могил Героїв. Зокрема, о 10.30 розпочнеться покладання квітів та лампадок до могил на Полі почесних поховань №67. Відтак, відбудеться спільна молитва. О 10.45 –покладання квітів та запалення лампадок до могил учасників АТО (Поле почесних поховань №76) та екуменічна панахида», – поінформували також у міськраді.

«Об 11.10 учасники відзначення Свята Героїв вирушать до пам’ятника Степану Бандері. Там о 12.00 представники влади та громадськості покладуть квіти до пам’ятника Степану Бандері. О 12.05 розпочнеться громадське віче», – розповіли також у міськраді.

«О 12.15 сформують єдину колону з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських, патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та молоді біля пам’ятника Степану Бандері. Колона рухатиметься за маршрутом «вулиця Бандери – вулиця Коперника – проспект Свободи». Під час ходи учасники будуть зупинятись для покладання квітів і вшанування видатних діячів», – повідомили також у міськраді.

 

 

Comment here