БлагодійністьКультураНовини

У Львові проведуть конкурс краси для дівчат із вадами зору

Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів “Українське товариство сліпих” організовує конкурс краси, талантів та креативності “Галицька панянка”. Участь у ньому братимуть 10 дівчат із вадами зору. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

“Метою конкурсу є формування толерантного ставлення суспільства до людей з інвалідністю, зміна стереотипів про незрячих, створення інклюзивного середовища, утвердження осіб з порушеннями зору як рівноправних членів суспільства. Основним завданням конкурсу є привернення уваги громадськості до проблем людей з порушенням зору, показ їхніх можливостей, талантів, креативності, а також сили волі, цілеспрямованості та наполегливості!”, — процитували організаторів у пресслужбі ЛМР.

У конкурсі візьмуть участь 10 членкинь Українського товариства сліпих, які пройшли попередній кастинг. У журі будуть директорка департаменту розвитку, в.о. начальника управління культури ЛМР Наталія Бунда; директорка департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк; українська співачка Андріана; керівниця ГО “Рутенія-нова”, авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії Наталія Криничанка; учасник Революції гідності і бойових дій, голова громадської ініціативи “Коло честі” Володимир Лазор; володарка звання “Галицька панянка 2018” Галина Джала.

Також на свято запрошені зразковий інтегрований театр естрадної пісні “Дитячі мрії” та народний жіночий вокальний ансамбль “Струмочок”.

Конкурс відбудеться сьогодні о 14:00 год в палаці культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Контактна особа для ЗМІ: Любов Кукуруза, тел.: 067 3771309.

Comment here