НовиниОсвіта

У Львові навчається близько 114 тисяч студентів

Львівський аналітичний центр “Інститут міста” провів дослідження щодо реальної кількості студентів, які навчаються у ВНЗ. Також, аналітичний центр намагався виявити кількість випускників та найпопулярніші напрямки, які намагаються здобути студенти, обираючи Львів для свого навчання.

Як виявилося, у Львові навчається близько 114 тисяч студентів. З них: 79% навчаються у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, а 21% – І-ІІ рівнів акредитації. За популярністю напрямків, то можна виділити п’ять найбільш популярних серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації: інженерні, медичні, економічні спеціальності, далі, окремим блоком – архітектура, будівництво й дизайн. І, на завершення – гуманітарні спеціальності. Це 24 тисячі студентів – і 5 тисяч випускників за рік.

Якщо ж подивитися на ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, то це економічні, інженерні, суспільні, природничі та юридичні спеціальності. Це 90 тисяч студентів та 25 тисяч випускників.

Примітно, що “Інститут міста” також дослідив кількість іноземних студентів та країни, з яких вони приїхали: це 1 677 осіб, що на 7% більше, ніж торік. Саме через популярність медичних спеціальностей, найбільше новоприбулих студентів у Львові з Єгипту, Індії, Польщі, Нігерії та Марокко .

Comment here