АктуальнеМістоНовини

Стартував 5-ий сезон Громадського бюджету Львова

У Львові 15 серпня розпочали прийом проєктів на Громадський бюджет Львова, що є п’ятим сезон Громадського бюджету, де мешканці міста, а тепер і Львівської ОТГ, зможуть пропонувати свої ідеї для реалізації за бюджетні кошти.

Подавати проєкти можна до 15 вересня. На платформу Громадського бюджету можна публікувати фото та ілюстрації, додавати відео або посилання на групу проєкту у соцмережі фейсбук. Все, що потрібно для перемоги – це якісний проєкт та згуртований колектив, тому льів’янам рекомендують шукати однодумців серед сусідів та формувати команди.

Після 15 вересня усі подані проєкти будуть опрацьовувати до 31 жовтня, а 15 листопада 2020 року стартує голосування за найкращі проєкти. Переможців оголосять до 31 грудня цього року, і впродовж 2021 року проходитиме реалізувація найкращих ідей у Львові. Додамо, що з утворенням Львівської ОТГ дещо змінили формат голосування. Мешканці 6 районів Львова голосуватимуть у звичному режимі, а мешканців прилеглих населених пунктів увійшли в умовний “7 район” – це м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі, м. Дубляни, с. Малі Підліски, с. Ситихів, с. Малехів, с. Великі Грибовичі, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Гряда, с. Воля-Гомулецька, с. Зашків, с. Завадів, с. Зарудці, с. Рясне-Руська, с. Підрясне, с. Лисиничі, с. Підбірці. На кожен район виділять по 10% від загального обсягу громадського бюджету Львова, а на кожен населений пункт з ОТГ – не більше 2% від бюджету. При цьому, загалом на великі проєкти виділятимуть 30% від бюджету, на малі – 70%.

Comment here