АктуальнеНовиниОсвіта

Старшій школі у Львові рекомендовано проводити дистанційні уроки щотижня

Для львівських шкіл закуповують маски та антисептики, адже планують організувати кілька входів у школу, аби не допускати скупчення дітей. Про це повідомила заступниця міського голови Львова Галина Слічна.

За її словами, маски видаватимуть працівникам кожного дня, буде також резерв для дітей. Закладам також закуповують дезінфікуючі засоби для прибирання, антисептики, які мають бути при вході, в їдальні, а також дезінфікуючі килимки.

«Ми плануємо відкривати максимально усі входи, які будуть в школах, і запускати дітей через різні, а не через один вхід, щоб не створювати скупчення. Також планується різна організація навчального процесу. Кожна школа має подати свої пропозиції щодо початку навчальних занять»,  – розповіла Галина Слічна.

При цьому посадовиця мерії радить зберігати елементи дистанційного навчання.  «Логічно буде все-таки залишати елементи дистанційного навчання, можливо, раз на тиждень проводити такі уроки для того, щоб не втрачалося все те, що було напрацьовано і розвивати це. Я не кажу про дистанційне навчання для початкової школи, бо це буде трішки складно зробити, адже це малі діти, а от для учнів старших класів можна організовувати раз на тиждень дистанційне навчання», – зазначила Галина Слічна. Нагадаємо, що з 12 березня львівські школи пішли на карантин через пандемію коронавірусу. Тому школярі завершували навчання дистанційно.

 

Comment here