ДозвілляНовини

Сьогодні у Львові стартує 26 міжнародний BookForum

Сьогодні у Львові стартує 26 міжнародний BookForum. Як повідомили організатори, цьогорічний форум видавців охопить 40 локацій міста. У програмі Book Forum 820 подій, 250 дискусій на суспільно-важливі теми та 75 іноземних авторів.

“Серед почесних гостей Book Forum – індійська екофеміністська письменниця, лауреатка Букерівської премії 1997 року за роман “Бог Дрібниць” Арундаті Рой, азербайджанський письменник та журналіст, автор світового бестселеру “Солодка сіль Босфору” Ельчін Сафарлі, вірменська письменниця, що пише у жанрі магічного реалізму та фентезі, авторка світового бестселеру “Дім, у якому…” Мар’ям Петросян, яка ходить до топ-10 опозиційних російськомовних письменників”, – поділились організатори.

На фестиваль приїдуть автори з понад 30 країн світу. Серед них – співзасновник Нью-Йоркської Групи Юрій Тарнавський, володарка літературної премії ЄС Лідія Дімковська, фіналістка Пулітцерівської премії Еліф Батуман. А також Януш-Леон Вишневський, Лукаш Орбітовський, Войцех Яґельський та інші.

Традиційно на форумі будуть і найвідоміші українські письменники: Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Любка, Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Марія Матіос тощо.

Уперше під час Book Forum відбудеться переклад подій на жестову мову. 14 з них стануть інклюзивними для людей, які не чують. Триватиме книжковий форум до 22 вересня.

Comment here