Безпека та Здоров'яНовини

Прокуратура виявила порушення у Миколаївській випраній колонії, з якої утекли двоє в’язнів

Слідчі Золочівської місцевої прокуратури провели перевірку Миколаївської виправної колонії №50, із якої 4 вересня утекли двоє засуджених. Поо це у понеділок, 9 вересня, повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

Як сказано у повідомленні, установу перевіряли на предмет дотримання кримінально-виконавчого законодавства щодо забезпечення режимних вимог. Перевірка виявила там грубе порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Також слідчі встановили, що однією із причин втечі засуджених стали грубі порушення вимог Інструкції з організації нагляду за засудженими дільниці соціальної реабілітації Миколаївської виправної колонії №50 на короткочасному виробничому об’єкті та залишення засуджених без нагляду на час, достатній для втечі.

Окрім того, перевірка зафіксувала факт зволікання із повідомленням про втечу. Тобто інцидент трапився близько 14:00, а чергову частину Миколаївського відділення поліції повідомили про це лише о 17:46, що значно ускладнило пошуки.

Нагадаємо, 4 вересня із Миколаївської виправної колонії №50 втекли 20-річний уродженець столиці, засуджений до 5 років позбавлення волі за розбій та зґвалтування і 26-річний мешканець Житомирщини, засуджений до 3 років за наркотики. Пізніше вони завдали важке ножове поранення поліцейському, який намагався їх затримати.

Comment here