У житті кожного львів’янина настає той момент, коли ви виросли професійно, коли достатньо коштів на життя і хочеться робити добрі справи та розвивати місто, у якому живете.

Основна мета “Ідея міста”- створення комфортних умов для жителів міста й розвиток Львова та кожного мешканця зокрема. Ми прагнемо зробити львів’ян успішними та заможними.

Команда “Ідея міста” шукає нові ідеї, які змінять Львів на краще і зроблять його зручним для людей. Ми створюємо платформу для презентацій молодим бізнесам своїх проектів, щоб знайти інвесторів (В”В). Ми прагнемо розвивати молодь, сприяти їхній реалізації в Україні, щоб зменшити міграційний потік. Ми повинні зрозуміти, що добрі кадри мають працювати на розвиток нашої держави, а не інших країн.
ГО “Ідея міста” – аполітична. Ми ні від кого не відвертаємось, але нікому не належимо. У злагоді багатьох сила, що приносить добро.
Команда “Іде міста” – це львів’яни, які живуть та працюють у цьому місті і прагнуть розвиватись.
“Ідея міста” стане платформою B2B для цікавих молодих креативних проектів та інвесторів, які шукають нові сфери розвитку свого бізнесу. Молодь зможе себе презентувати та реалізувати на базі “Ідея міста”.