АктуальнеНовини

Президент України поділився історією своєї родини у період Голокосту

Президент України вчора, 23 січня, прибув до Ізраїля, де зокрема планував відвідати Всесвітній форум пам’яті Голокосту, присвячений 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц (Освенцім). Проте Зеленський вирішив передати своє місце та місце української делегації тим, “хто пережив цю страшну трагедію”. У межах візиту глава держави також зустрівся з прем’єр-міністром Ізраїля, заплановані зустрічі і зі спікером кнесету країни. Зеленський відвідав відому Стіну плачу.

А вже сьогодні, 24 січня, Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Ізраїля Біньяміном Нетаньяху та розповів йому історію своєї родини під час Голокосту:

“Це історія сім’ї, де було 4 братів. Троє з них, а також їхні батьки та їхні родини стали жертвами Голокосту. Їх розстріляли німецькі окупанти, що увірвалися до України. Залишився четвертий брат, в той час він був на фронті. Він повернувся живим. Пройшов Другу світову війну, зробивши внесок у перемогу над нацизмом та людиноненависницькою ідеологією. Через 2 роки після війни в нього народився син. А через 31 рік у нього народився онук. Через 40 років онук став президентом і сьогодні він стоїть перед Вами, пане прем’єр-міністре“, – розповів Зеленський.

 

Comment here