АктуальнеНовини

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку. Про це у п’ятницю, 17 січня, повідомив сам Гончарку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент», – повідомив Гончарук.

Як заявили в Офісі президента України (ОП), Володимир Зеленський отримав подану Гончаруком заяву. “Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо”, – зазначається в повідомленні ОП у Facebook.

Днями низка Telegram-каналів поширила аудіозапис, на якому декілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президента, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні.

На записах людина з голосом, схожим на голос Гончарука, говорить про “примітивні” уявлення в економіці президента Володимира Зеленського, а себе називає “профаном в економіці”.

Як стверджується, запис було зроблено 16 грудня, і в нараді, крім Гончарука, брали участь заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова, міністерка фінансів Оксана Маркарова, заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші. Згодом Юлія Ковалів спростувала свою участь у нараді.

У Кабінеті Міністрів заявили, що не можуть перевірити автентичність оприлюднених записів. Сам Гончарук стверджує, що проти Уряду загалом і нього зокрема розгорнули масовану інформаційну атаку.

Олексій Гончарук був призначений главою Кабінету Міністрів 29 серпня.

Comment here