АктуальнеНовини

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук спростував інформацію про свою відставку

Глава уряду звернувся до громадян після того, як соціальними мережами протягом вечора масово поширилася інформація про те, що Прем’єр-міністр начебто подає у відставку через оприлюднення аудіозаписів, зроблених за допомогою пристрою для підслуховування. Їх буцімто зроблено під час неофіційної наради з представниками Національного банку в офісі глави Кабміну. Говорили про курс долара та економічні питання перед зустріччю з главою держави. У середу, пізнього вечора, пресслужба Кабінету Міністрів розмістила дуже лаконічну заяву про те, що не має жодної інформації стосовно справжності аудіо- чи відеозаписів, розповсюджених у мережі Інтернет. Водночас, поінформувала й про те, що заява про відставку Прем’єр-міністра не відповідає дійсності.

Офіційного коментаря від партії «Слуга народу», силами якої фактично й призначено діючий уряд, поки що немає. А тим часом в Інтернеті поширюється інформація про те, що два оприлюднені файли — це начебто тільки початок. Усього їх нібито існує 14 і їх мають намір оприлюднити.

На офіційному сайті Управління державної охорони повідомляється, що інформація про «злив» аудіозапису з нібито наради Прем’єр-міністра Управлінням державної охорони України, а також про здійснення охоронним відомством прослуховування вищих посадових осіб не відповідає дійсності.

Comment here