НовиниТранспорт

На зупинках громадського транспорту у Львові встановили 24 нові електронні табло

На зупинках громадського транспорту у Львові встановили 24 нові електронні табло, які відображатимуть години прибуття всього громадського транспорту. Більше таких табло встановлять уже після впровадження е-квитка. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради, цитуючи заступницю міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірину Маруняк.

“На завершальній стадії тендерні процедури з впровадження електронного квитка. Сподіваємося цього року матимемо переможця, щоб розпочати впроваджувати. Паралельно із впровадженням е-квитка будемо розміщувати електронні табло і графік руху автобусів, тролейбусів”, — сказала Ірина Маруняк.

Загалом станом на сьогодні у Львові є 24 електронні табло, 23 з яких працюють у звичному режимі. Табло на пл. Двірцевій не працюватиме, допоки триватиме реконструкція площі.Як повідомили в ЛКП “Львівавтодор“, фахівці підприємства щодня моніторять роботу електронних табло і намагаються якнайшвидше виправити збої. Найчастіше причиною збоїв у роботі табло є аварійні вимкнення струму. Також буває тимчасове неспівпадіння приїзду транспорту з інформацією на табло через автомобільні аварії, зміни у графіку руху та інші непередбачувані обставини.

Comment here