ДорогиМістоНовиниТранспорт

На вул. Богдана Хмельницького впорядковують паркування

У Львові почали встановлювати антипаркувальні стовпці для прискореного руху трамваїв. А розпочали з вулиці Богдана Хмельницького, адже це одна із проблемних ділянок в місті, де через запарковані автівки трамваї простоюють майже щодня. На знаки «Зупинка» та «Стоянка заборонена» водії вже давно не реагують. Відтак міська комісія з безпеки дорожнього руху вирішила відгородити смугу громадського транспорту делініаторами.

На початку вулиці Богдана Хмельницького вже встигли встановили близько півсотні делініаторів. Загалом їх буде 164.  У «Львівелектротрансі» саме цю коротку ділянку називають однією з найпроблемніших. А все тому, що відстань від бордюра до колії надто мала. Автомобілісти не вгадують з габаритами. Тому через постійне паркування «під знаком» електротранспорт простоює тут щонайменше 10-15 хвилин щодня.

Делініатори ж повністю унеможливлять паркування автомобілів вздовж тротуарів. Обмежувачі спеціально монтують щільно. Пішоходи кажуть, що тепер пасувало б розширити аж надто вузькі хідники. Як варіант і велодоріжки. Монтаж делініаторів на Хмельницького обіцяють завершити до кінця цього тижня.

 

Comment here