НовиниОсвіта

На Львівщині посадовці почали вимагати від директорів шкіл звіти щодо якості освіти

У Львівській області посадовці державної і місцевої влади почали вимагати від директорів шкіл звіти щодо якості освітнього процесу, який, як відомо, в умовах карантину відбувається дистанційно. Департамент освіти і науки Львівської ОДА надіслав роз’яснення в місцеві органи влади щодо незаконності подібних вимог і перевірок. Про це йдеться у повідомленні департаменту, розміщеному на його сторінці у ФБ.

Зокрема, у повідомленні сказано: “Цей навчальний рік є винятковим з огляду на запроваджений карантин. Через відсутність довершеної нормативно-правової бази в складних умовах опинилися керівники закладів освіти, які, попри автономію закладів, персонально відповідають за якість навчання та організацію навчально-освітнього процесу. Незважаючи на усю складність ситуації, чинне законодавство про освіту, окремі посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування намагалися вимагати звіти різної форми щодо перевірки якості освітнього процесу в закладах освіти.

Тому департамент освіти і науки ЛОДА надіслав роз’яснення в місцеві органи влади, щодо незаконності подібних вимог і перевірок”.

Comment here