Новини

На Львівщині пенсіонерам, старшим за 80 років, додадуть 500 гривень до пенсії

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області розпочало виплату компенсації до пенсії за квітень пенсіонерам, яким понад 80 років. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА. Виплати у розмірі 500 грн здійснюються відповідно до постанови уряду від 1 квітня 2020 року. Але отримати таку доплату можуть лише ті пенсіонери, у яких розмір пенсії разом із нею не перевищуватиме 9205 гривень, зазначають в ЛОДА.

«Для громадян, старших за 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та які мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки, мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень», – додають в ЛОДА.

Доплату на Львівщині отримають 88,6 тис. пенсіонерів. Вона надійде разом із пенсією за квітень. Щомісячна компенсаційна виплата буде встановлюватись й іншим пенсіонерам після досягнення ними віку 80 років. Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ «Укрпошта» додому.

Comment here