Безпека та Здоров'яНовини

На Львівщині не будуть розміщувати евакуйованих з Китаю, – голова ЛОДА спростував чутки

На вихідних низка ЗМІ та соціальні мережі почали поширювати інформацію про те, що у санаторії «Шкло» біля Новояворівська МОЗ України планує розміщувати українців, яких цієї середи мають евакуювати з Китаю. Проте голова ЛОДА Максим Козицький заперечив цю інформацію.

«Станом на сьогодні відсутні будь-які доручення від МОЗ України щодо підготовки об’єктів Львівської області для розміщення на карантині громадян України, що повертаються з Китаю. У випадку змін по ситуації громадськість буде повідомлено, – повідомив голова ЛОДА Максим Козицький. – Розуміючи суспільний інтерес та можливу паніку серед населення, вкотре наголошую, що Львівщина готова оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації».

Яворівська районна рада також підтвердила, що не володіє інформацією про можливість прибуття у Шкло евакуйованих з Китаю українців. У заяві Яворівської райради також підкреслено, що санаторій у Шклі не може використовуватись для карантину.

Нагадаємо, за словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, евакуйовані з Китаю українці будуть змушені пройти 14-денний карантин. «Зараз є 3-4 об’єкти, кожен з яких готується, щоб прийняти наших громадян наступного тижня. Вони 14 днів будуть під наглядом професійних фахівців», – сказав Гончарук, не уточнивши, де саме розташовані ці об’єкти.

 

Comment here