АктуальнеНовини

Львівські депутати проведуть акцію протесту

У наступну п’ятницю, 15 листопада, депутати Львівської обласної ради та активісти проведуть акцію протесту в Києві з вимогою належно відреагувати на події у Соснівці. Про це повідомляє пресслужба ЛОР.

Серед основних вимог – відсторонити від роботи керівника ГУ Національної поліції у Львівській області Василя Віконського. Акцію проведуть о 10:00 біля Міністерства внутрішніх справ у Києві та біля Офісу Президента. Зазначається, що ще у вересні депутати ЛОР засудили силовий розгін активістів, які 21 вересня блокували вагони з вугіллям російського виробництва на Львівщині у Соснівці. Після чого активісти неодноразово пікетували ЛОДА та поліцію, зривали засідання сесії та апаратної наради голови Львівської ОДА з вимогою звільнити Василя Віконського.

правоохоронці відкрили кримінальне провадження проти пікетувальників у Соснівці, хоча і ЛОДА і ЛОР засудили дії правоохоронців. Крім цього, деякі поліцейські у день сутичок були без ознакування, через що у поліції пообіцяли провести службове розслідування. Водночас Василь Віконський підтвердив, що наказ про застосування сили у Соснівці віддав він особисто.

Comment here