Новини

Львівщина у вогні: оприлюднено карту пожеж в екосистемах області

На Львівщині за минулу добу сталося понад 50 пожеж в екосистемах. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуку керівник пресслужби ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев. Він також оприлюднив карту пожеж в екосистемах області, станом на 19.00 год 13 квітня.

Як повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області, у зв’язку із катастрофічним зростанням кількості пожеж в екосистемах на Львівщині проводяться профілактичні рейди.

Так, 12 квітня надзвичайники Яворівського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками Яворівської районної державної адміністрації, Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, Державної екологічної інспекції здійснили об’їзд населених пунктів і прилеглих території з виявлення фактів спалювання сухої трави та рослинних залишків. Під час профілактичного рейду проводилась роз’яснювальна робота з населенням щодо заборони спалювання сухостою.Також 12 квітня надзвичайники Буського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з працівниками Державної екологічної служби та завідувачем сектору з питань цивільного захисту було проведено рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності її залишків.

Comment here