АктуальнеМістоНовини

ЛОДА запропонувала уряду створити Львівську ОТГ у форматі «великого Львова»

Львівська ОДА скерувала 24 лютого у Кабмін перспективний план формування територій громад Львівської області, яким пропонується уряду затвердити Львівську ОТГ у форматі «великого Львова». Про це розповів т.в.о. директора економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

До складу Львівської ОТГ обласні чиновники пропонують включити Винники, Брюховичі, Рудне, які вже є в адміністративному підпорядкуванні Львова, а також місто Дубляни, села Грибовичі, Гряда, Малехів, Зашків, Лисиничі, Бірки та Рясне-Руське. Окрім того, ЛОДА наполягає на необхідності включення до складу Львівської ОТГ сіл Мурованської ОТГ, утвореної наприкінці 2017 року – Сороки-Львівські, Ямпіль, Гамаліївка і Муроване.

Досі не відома доля Сокільників, що впритул межують зі Львовом, але тамтешні депутати на чолі з сільським головою домагають створення окремої ОТГ. Тепер остаточне рішення прийматимуть урядовці.

«Скерований формат, що Львів і території навколо нього рухаються в одному напрямку «великого Львова». Із Сокільниками поки що питання не вирішене – рішення буде приймати комісія у Києві», – повідомив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.

 

 

Comment here