Новини

Коли у Львові відкриють перший автокінотеатр

У Львові 14 травня відбудуться перші сеанси в автокінотеатрі Kinolife Cinema. Про це повідомляють на сторінці кінотеатру у Фейсбуку.

Квитки можна придбати на сайті. Окрім цього, якщо хтось купував квиток з відкритою датою чи зі старою, то представник автокінотеатру сконтактується протягом декількох днів і можна буде обрати зручну дату. Нагадаємо, що міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові дозволила з 12 травня працювати автокінотеатрам.  По-перше, квитки можна буде придбати лише онлайн, а їх перевірка має бути безконтактною. Працівники автокінотеатру мають бути у засобах індивідуального захисту, що потрібно змінювати не рідше, аніж раз на дві години. Також їм кілька разів протягом зміни вимірюватимуть температуру. Якщо у працівника автокінотеатру будуть ознаки ГРЗ, він має самоізолюватись.

Щодо їжі в автокінотеатрі, то вона можлива лише за попереднім замовленням у форматі онлайн-доставки. Перший автокінотеатр мав запрацювати у Львові 30 квітня біля стадіону «Арена – Львів», але міськрада заборонила його діяльність через карантин.

Comment here