АктуальнеНовиниТуризм

Кабмін заборонив українцям виїжджати до Росії за внутрішніми паспортами

З  березня українцям заборонять виїжджати до Росії за внутрішнім паспортом і свідоцтвом про народження. Про таке рішення Кабміну повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на своїй сторінці у Фейсбук.

“З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ”,  – повідомив Гончарук.

Він також зазначив, що під час в’їзду українців з території РФ на територію України Державна прикордонна служба безперешкодно пропускатиме українців і за внутрішніми паспортами, і за свідоцтвами про народження.

“Це означає призупинення дії положень угод з РФ, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років”,  –  уточнив прем’єр-міністр.

Зауважимо, згідно з законом “Про порядок виїзду з України і в’їзду до України громадян України” українці мають право перетинати кордон із РФ за закордонним, дипломатичним та службовим паспортами, посвідченнями особи моряка, члена екіпажу та особи на повернення до Україну (дає право лише на в’їзд до України).

Comment here