АктуальнеНовини

Гончарук прокоментував опубліковані плівки нібито з його участю

У середу, 15 січня, на YouTube-каналі “Как обмануть президента” виклали  аудіозапис нібито розмови  Олексія Гончарука з деякими урядовцями й керівництвом Нацбанку. Вони начебто розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. “У Зеленського є дуже примітивне розуміння економічних процесів. Він розуміє – є платіжний баланс… А вони насильно зміцнили. Він шукає відповідь на це питання. А у нього немає відповіді на це питання”, – говорить чоловічий голос, схожий на голос Гончарука. Далі цей же голос каже, що й він сам є “профаном в економіці”.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що з самого початку проти команди президента працюють багато людей, яким хотілось, щоб новій владі нічого не вдалося. Так Гончарук відреагував на опубліковані вчора й сьогодні плівки розмови нібито з його участю.

«Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки», – заявив Гончарук у Telegram-каналі. Гончарук наголосив, що «ціль роботи нашої команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків». «І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів», – написав Гончарук, додавши: «Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці».

 

Comment here