Безпека та Здоров'яМістоНовини

Гірськолижний курорт «Буковель» закрився через карантин

Починаючи з середи, 25 березня, гірськолижний курорт «Буковель» зупиняє роботу витягів та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020. Про це повідомила прес-служба курорту.

В «Буковелі» зазначили, що юридичних причин для закриття вони не мають, але ризикувати здоров’ям гостей не хочуть.

«ТК “Буковель” долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і зупипиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті, Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати», – йдеться у повідомленні.

Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях «Буковель» на найближчий період, радять писати звернення на пошту web@bukovel.com для позитивного вирішення цього питання.

До сьогодні, попри карантин, на «Буковелі» працювали деякі готелі, підйомники та лижні траси. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яремчанської міської ради рекомендувала призупинити роботу об’єктів загального користування, серед яких готелі, ресторани, торговельно-розважальні центри, з позначкою «на розсуд та під особисту відповідальність керівника».

Нагадаємо, що 19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом підтвердили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

 

Comment here