Безпека та Здоров'яМістоНовини

Експрес-тест виявив коронавірус у ще одного водія львівського АТП-1

Вже у третього водія АТП-1 виявили підозру на коронавірус. Як повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, 100 водіям автобусів було проведено експрес-тести на наявність антитіл до коронавірусу SARS-COV-2. За результатами тестування у 97 водіїв результат негативний, а у трьох водіїв зафіксували підозру на коронавірус Covid-19. У цих працівників відібрали матеріали для проведення аналізу методом ПЛР. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Троє водіїв отримали позитивні результати експрес-тестів, що ще не означає хворобу, а лише підозру на коронавірус. Для підтвердження або спростування підозри у цих водіїв були відібрані мазки, які відправлені на аналіз методом ПЛР. Результати ПЛР-аналізу очікуємо протягом трьох днів», – розповів Орест Хамула.

За його словами, водії, у яких експрес-тести дали позитивні результати, з початку року за кордоном не перебували, та не мають жодних симптомів хвороби. Їх скеровано на самоізоляцію. Також експрес-тести провели 6 водіям, диспетчерам і касирам, які контактували з цими водіями. У них результати тестів негативні.

Також завтра заплановано протестувати ще 100 водіїв.

Крім того, Орест Хамула зазначив, що всі водії щоденно отримують маски третього рівня захисту, по дві пари рукавичок та антисептики. Також усі автобуси АТП-1 щодня приходять дезінфекцію.

Також, як повідомили у прес-службі ЛМР, за результатами проведення експрес-тестів у водіїв тролейбусів ЛКП «Львівелектротранс» підозри на коронавірус не виявили. У середу, 1 квітня, тестуватимуть контролерів.

Як розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо, у вівторок, 31 березня, протестували приблизно 70 водіїв. У всіх результат тесту негативний.

«Вчора тест пройшли 75 водіїв, сьогодні теж приблизно 70 водіїв протестували. У всіх результат негативний. Завтра тестування продовжимо. Протестуємо ще кількох водіїв тролейбусів, які залишалися. Також проведуть тестування контролерів, касирів і водіїв автомобілів, які відвозять водіїв тролейбусів додому», – розповів Андрій Свищо.

Нагадаємо, станом на 12:00 вівторка, 31 березня, стало відомо, що у Львові за допомогою швидкого тестування на коронавірусну інфекцію виявили позитивний результат у двох водіїв АТП-1.

 

Comment here