АктуальнеДорогиМістоНовиниТранспорт

Члени комісії погодили нові паркомісця без попереднього ознайомлення

Сьогодні, 11 лютого, на засіданні постійної комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, члени комісії без ознайомлення і попереднього вивчення, підтримали виділення земельних ділянок під майданчики для паркування.

Зокрема, члени комісії без попереднього ознайомлення підтримали виділення земельних ділянок для паркування за наступними адресами:

  • вул. Стрийська, 113-121 поворот на вул. Карла Мікльоша (64 паркомісця для платного паркування);
  • вул. академіка Підстригача, 2 (146 паркомісць для службового паркування);
  • вул. Стрийська, 179 (49 паркомісць для службових авто. Майданчик біля ресторану “Голодний Микола);
  • вул. академіка Лазаренка, 29 (40 паркомісць для платного паркування)

В мене є пропозиція, давайте ми все таки ці всі майданчики проглянемо і винесемо на наступну комісію. Я не можу голосувати, якщо не знаю, де той майданчик. Раптом там тротуар, чи ще щось …“, – зокрема зазначав Олег Шмід.

Рішення щодо ще одного майданчика, за адресою вул. Стрийська, 121,  було відкладено. Члени комісії нарешті згадали свої попередні розмови про створення у Львові перехоплюючих паркінгів.

Зазначимо, в ухвалі, яка була оприлюднена в порядку денному комісії, була зазначена лише одна ділянка за адресою вул. Балтійська, 19, де передбачалось створення 10 службових паркомісць. Але це питання на комісії не розглядали

Comment here