БізнесМістоНовини

Чергову багатоповерхівку у Львові збудують біля парку “Бондарівка”

Біля парку «Боднарівка» на вул. Стрийській у Львові планують збудувати житлову багатоповерхівку. Депутати Львівської міськради під час засідання сесії 20 лютого дозволили забудовнику змінити цільове призначення земельної ділянки, щоб збудувати житло на місці існуючої адміністративної будівлі.

Триповерховий нежитловий будинок на вул. Стрийській, 144 розташований на території промисловості, транспорту, зв’язку та енергетики. Натомість власник цієї будівлі ТзОВ «Львів інвестбуд» планує збудувати тут житлову багатоповерхівку з торговими та розважальними закладами на перших поверхах. Для цього міська рада під час сесії змінила цільове призначення землі на житлову і громадську забудову.

Це рішення дозволить забудовнику у подальшому звернутись до міської ради, щоб отримати містобудівні умови і обмеження на нове будівництво.

Раніше будівля на вул. Стрийській, 144 належала ПАТ «Нафтогазбут», однак через борги компанії у 2018 році будинок разом із земельною ділянкою арештували, а в подальшому продали новому власнику – компанії «Львів будінвест».

ТзОВ «Львів будінвест» зареєстроване у Києві, його засновником є компанія «Рентінвест груп» киянина Івана Лужецького.

 

Comment here