МістоНовиниТранспорт

Автомобіль-легенду Садового продають на аукціоні

«Тойоту Кемрі», що супроводжувала міського голову Львова упродовж 14 років вирішили продати, бо сім’я Садового ним більше не користується.

Для того, щоб автомобіль не стояв у гаражі, в міській раді вирішили продати авто через аукціон «Прозорро», ціну встановили на рівні ринкової вартості – 220 тисяч гривень, однак з наміром придбати «Тойоту» ніхто не зголосився, тому анонсували повторний аукціон. При цьому, згідно з вимогами законодавства, ціну довелося знизити удвічі: до 110 тисяч гривень.

За результатом технічної перевірки, «Тойота» має незначні кузовні пошкодження, є сколи на передньому бампері, автівка потребує косметичного ремонту. Щоб ввести машину у стан технічної справності, необхідна заміна деяких деталей ходової частини, прогнозована вартість ремонту складає 110 тисяч гривень. У міській раді впевнені, що «Тойота» вартує таких коштів, адже має історичну та соціальну цінність. Всі виручені від продажу кошти передадуть на потреби військових.

Аукціон стартує 18 січня на порталі відкритих закупівель «Прозорро». Документально автомобіль належить комунальному підприємству «Ратуша сервіс».

Comment here