НовиниПраво

Львівська поліція відкрила кримінальну справу через привласнення Григорієм Козловським земельної ділянки у Львові

Львівська поліція відкрила кримінальну справу через привласнення найбагатшим депутатом міськради та бізнесменом Григорієм Козловським земельної ділянки у Львові. Йдеться про виведення власності міста ділянки площею понад 1 га на вулиці Липинського. Про це повідомило видання “Наші гроші. Львів“.

Депутат міської ради та один з найбільших забудовників Львова Григорій Козловський, який контролює будівельну компанію Avalon, будує новий житловий квартал на цій землі. Землю він отримав шляхом оформлення власності під час продажу майна збанкрутілого ВАТ “Львівський дослідний нафтомаслозавод”. Учасники схеми придбали з аукціону невеликий будинок на цьому місці, але пізніше, через підставні іпотечні угоди, незаконно привласнили ще й землю під ним. У такий спосіб міська ділянка площею майже півтора гектара стала приватною власністю Козловського.

Додамо, що Козловський є найбагатшим депутатом Львівської міської ради. Окрім будівельної компанії, він має великий готельно-ресторанний бізнес, а також володіє Винниківською тютюновою фабрикою.

Comment here